O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, a obecnie już drugie pokolenie zajmuje się jej prowadzeniem. Z branżą kantorową mamy do czynienia od ponad 30 lat. Przez ten okres zyskaliśmy zaufanie wielu tysięcy Klientów i wypracowaliśmy markę solidnej firmy. Dzięki naszym kontaktom i współpracy z innymi podmiotami działającymi w tej branży, możemy bezproblemowo zrealizować każde zlecenie. Kantor internetowy powstał w związku z zapotrzebowaniem na rynku walutowym i sądzimy, że dzięki temu krokowi zyskamy spore grono nowych, a co najważniejsze zadowolonych użytkowników naszej platformy e-kantorwalut.pl.

Nasz kantor internetowy e-kantorwalut.pl prowadzony jest pod adresem kantoru stacjonarnego FHU "KARO" - Karolina Konstańciuk, wpisanym do rejestru NBP pod nr 11193/2013 w 2013 roku. Nasza siedziba mieści się w Strzegomiu przy ul. Świdnickiej 10, w ścisłym centrum miasta.

W obsłudze naszych klientów koncentrujemy się na profesjonalizmie. Wysoki standard usług i bezpieczeństwa zapewnia wykwalifikowana kadra, która posiada wszystkie niezbędne szkolenia i kursy.

Na naszej platformie e-kantorwalut.pl skupiliśmy się na zastosowaniu nowoczesnej technologii, która pozwala szybko i łatwo dokonać transakcji, a nasi Klienci zyskują oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki dostępowi on-line.

Rejestracja i prowadzenie konta są u nas bezpłatne. Za pomocą kilku kliknięć można w sposób błyskawiczny i intuicyjny przeprowadzić całą operację wymiany walut. Portal czynny jest 24 godziny na dobę, natomiast realizacja transakcji odbywa się w dni robocze w godzinach 8 - 16.30. Zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów detalicznych.

zamknij