Aktualności

Kursy walut. Dolar i funt mają rosnąć w tym tygodniu, frank czeka na ważne rozstrzygnięcie
Opublikowano: 2021-04-12 16:31

Zespół ING ds. stóp procentowych spodziewa się, że rentowności amerykańskich obligacji (UST) w tym tygodniu ponownie wzrosną: na rynku walutowym może to oznaczać, że kurs dolara odzyska nieco gruntu w stosunku do krajów o niskich rentownościach. Waluty towarowe mogą natomiast znaleźć pewne wsparcie, jeśli dane o chińskim handlu i wzroście gospodarczym będą mocne.

czytaj więcej >> ZMIANY DLA WPLAT W BANKU PKO BP
Opublikowano: 2021-04-09 19:00

Dotyczy klientów posiadających konta złotówkowe i w walucie obcej w Banku PKO BP.

Szanowni Państwo

Niestety ponownie zmuszeni jesteśmy do poinformowania Użytkowników, którzy korzystają z kont PKO BP, że kolejny raz  zawieszeszamy nasze konta w banku PKO BP. Wpłaty prosimy dokonywać za pomocą naszej formatki, wg której wpłaty dokonywane w PLN są na konto SANTANDER, natomiast wpłaty w walutach na konto ALIOR.

Przepraszamy za utrudnienia, ale niestety wina leży po stronie PKO BP. Wydawało się,że osiągneliśmy porozumienie, jednak okazało się że Bank z pozycji monopolisty próbuje dyktować swoje warunki, które dla nas są nie do przyjęcia. Z chwilą wyjaśnienia sytuacji poinformujemy Państwa o przywróceniu funkcjonalności PKO BP

Zmienione godziny pracy kantoru 8.00 - 16.30
Opublikowano: 2020-03-24 00:00

Informujemy, że ulegają skróceniu godziny pracy naszego Kantoru od godz. 8 do 16.30 (zawieranie i księgowanie transakcji on line).  Za utrudnienia przepraszamy. 

Zespół e-kantorwalut.pl

POWITANIE
Opublikowano: 2019-04-23 10:11

 Witamy państwa na stronach naszego Kantoru internetowego e-kantorwalut.pl.

Mamy nadzieję, że  nasza platformy przyniesie Państwu wymierne korzyści finansowe - nasze kursy są konkurencyjne, a obsługa i korzystanie z programu będzie dla Państwa intuicyjna. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi - prosimy o kontakt na biuro@e-kantorwalut.pl. 

Pozdrawiamy i życzymy udanych transakcji.

Zespół e-kantorwalut.pl

zamknij