Aktualności

Stopy w Nowej Zelandii sięgną 3%? Atomowa opcja Komisji Europejskiej ?Świat walut M. Rogalskiego
Opublikowano: 2022-01-20 18:00

Dolar amerykański nieznacznie cofa się w środę po wyraźnym umocnieniu we wtorek, na które złożyło się wiele czynników. Rynki coraz bardziej boją się determinacji FED w temacie podwyżek stóp procentowych w tym roku niezależnie od sygnałów, które mogą wskazywać na pewne wyhamowanie wzrostu gospodarczego. Co z kursem złotego, euro, funta i franka? Zapraszamy na kolejny odcinek Świata walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska.

czytaj więcej >> ZMIANY DLA WPLAT W BANKU PKO BP
Opublikowano: 2021-07-15 19:00

Dotyczy klientów posiadających konta złotówkowe i w walucie obcej w Banku PKO BP.

Szanowni Państwo

Informujemy, że ponownie udostępniamy nasze konta w Banku PKO BP dla Użytkowników, ktorzy mają zdefinowane konta w tym Banku

Zmienione godziny pracy kantoru 8.00 - 16.30
Opublikowano: 2020-03-24 00:00

Informujemy, że ulegają skróceniu godziny pracy naszego Kantoru od godz. 8 do 16.30 (zawieranie i księgowanie transakcji on line).  Za utrudnienia przepraszamy. 

Zespół e-kantorwalut.pl

POWITANIE
Opublikowano: 2019-04-23 10:11

 Witamy państwa na stronach naszego Kantoru internetowego e-kantorwalut.pl.

Mamy nadzieję, że  nasza platformy przyniesie Państwu wymierne korzyści finansowe - nasze kursy są konkurencyjne, a obsługa i korzystanie z programu będzie dla Państwa intuicyjna. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi - prosimy o kontakt na biuro@e-kantorwalut.pl. 

Pozdrawiamy i życzymy udanych transakcji.

Zespół e-kantorwalut.pl

zamknij